Fototapeta róża

Różajest jednym z najbardziej znanych kwiatów na świecie. Kojarzona z esencją piękna, delikatności, klasyczności oraz romantyczności. Jej piękno opisywało wielu poetów, stała się bohaterką wielu książek, piosenek a dla nas oczywiście inspiracją do cyklu fototapeta róża, którą próbowaliśmy podejść w różnoraki sposób.

Na początek fototapeta Opening Rose – czyli klasyczna w kolorze czerwona róża na czarnym tle. Kadr skierowany na kielich- serce kwiatu podkreśla jej piękno. Proste zestawienie czerwieni, zieleni i czerni jest idealne.

 

 

.

W przeciwieństwie do tego fototapeta bunch of roses – to bogactwo kolorów. Różnobarwne nasycenia barwne osaczają całą kompozycje cieszącą oko. Różowy kwiat na pierwszym planie króluje na tle rozmytego tła stanowiącego plamy barwne. Czerwień a żółć, Zieleń a róż – to silne momenty tej fototapety.

 

 

 

 

Nawet zasuszona, obdarta z nasycenia kolorystycznego jest nadal piękna.

W fototapecie Rose zaakcentowana jest struktura, faktura kwiatka oraz przedmiotów otaczających go. Kompozycja pastelowa z mieniącymi się gdzieniegdzie ugrami, snującymi się trawiastymi zieleniami oraz mlecznym odcieniem płatków sprawiają, że ta fototapeta jest bardzo delikatna. Świetnie nadaje się to kuchni, łazienki oraz przedpokoju


.

 

 

Mocną kompozycja cechuje się fototapeta Rosen Makro nach dem Regen. Soczysta żółć na płatkach roztacza się po całej fototapecie, którą urozmaicają błyski światła a faktury nadają uchwycone krople rosy. Ze względu na swoje mocne oddziaływanie świetnie nadaje się jako ożywienie wnętrz, do nowoczesnych aranżacji salonu czy tez jako nadanie światła do holu.

 

 

 

 

Oryginalnym pomysłem na fototapetę jest grafika Roses made from Pandanus leaf

czyli róże ,,utkane” przez artystę z liści azjatyckiej rośliny. Delikatna ale soczysta zieleń oraz biel tła to kolory tej fototapety. Dekoracja ta pasuje do oryginalnych wnętrz najlepiej w kolorach bieli, czerni , odcieniach brązów, w stylistyce natury

 

 

.

 

big pink roses in sunlight to deseń, rytmiczny ciąg ciepłych w kolorycie róż. Kielichy kwiatów skierowane wprost ukazują piękne falowania płatków – czyli to co jest najpiękniejsze w tych roślinach. Świetnie nadają się do pokoju dziewczęcego oraz jako urozmaicenie wystroju salonu we stylu klasycznym.