Fototapety ekologiczne

Każde nowoczesne wnętrze sięga do nowoczesnych dekoracji. Sprawdź polecane fototapety ścienne, obrazy nie wymagające oprawiania w ramę lub plakaty umieszczane w antyramie. Każda forma jest możliwa do zrealizowania. Dopuszczane jest mieszanie stylów, kolorów i materiałów. Możliwy jest wybór z milionów wzorów i zaadaptowanie ich w odpowiadającej nam formie.

Dlaczego fototapety ekologiczne są tanie.

Oszczędności dotyczą przede wszystkim naszego zdrowia. Fototapeta jest specyficzną dekoracją. Posiadając dużą powierzchnię w znaczny stopniu emituje pozostałości farb użytych do jej wykonania. Nie wszystkie farby są bezpieczne dla zdrowia. Niektóre mogą przyczynić się do powstawania złego samopoczucia, alergii, a nawet groźnych chorób. Takich farb nie stosujemy.

Wolne od niebezpiecznych dla zdrowia substancji są tusze lateksowe.

Nasze dekoracje wykonywane są tuszami lateksowymi, które nie tylko są bezwonne, ale i bezpieczne dla zdrowia. Stale monitorowany jest cykl ich produkcji, a oparte są na bazie wody. Jednocześnie fototapety nie blakną, mają nasycone kolory i świetnie oddają prawdziwe kolory zdjęcia.

Doskonała jakość.

Trudno jest opisać kolory. Trudno jest wskazać, gdzie tkwi różnica. Najlepiej widać ją w bezpośrednim porównaniu. Standardy wyznacza marka. Drukujemy na najnowocześniejszej drukarce lateksowej HP przeznaczonej do druku dekoracji do wnętrz: mieszkań, przedszkoli, szkół, restauracji i innych miejsc w których przebywają ludzie.

Certyfikaty z odkrytą twarzą.

Podstawą do uznania produktu za ekologiczny są certyfikaty uznanych na świecie niezależnych organizacji. Nasze fototapety drukowane są tuszami lateksowymi posiadającymi certyfikat Nordyckiej organizacji Nordic Swan – Zielonego Łabędzia. Organizacja przyznaje taki certyfikat produktom, których wykonanie jest stale monitorowane przez niezależne laboratoria. Na życzenie udostępniamy aktualne certyfikaty.