30% taniej na fototapety laminowane

fototapeta fioletowy most

Okazja cenowa – tylko we wrześniu 2016 – 30% taniej na wszystkie laminowane fototapety winylowe na fizelinie. Odwiedź nasz punkt przy ul. Traugutta 142 we Wrocławiu i zamów tańszą o trzydzieści procent fototapetę laminowaną. Oferta dotyczy wszystkich wzorów: pejzaży, kwiatów, uliczek, tuneli, abstrakcji…

Nie idź na kompromisy – fototapeta laminowana tańsza od fototapety bez laminowania.

Gdzie możesz nakleić fototapetę laminowaną? Fototapeta nadaje się do udekorowania każdego wnętrza: salonu, sypialni, klatki schodowej, łazienki, kuchni. Fototapety laminujemy laminatami płynnymi, a zatem pokrywamy specjalnym rodzajem lakieru dzięki któremu fototapeta nie blaknie od słońca, można ją umyć. Dodatkowo laminowanie wzmacnia kolorystykę – kolory są bardzie intensywne, a kontrasty wyraźniejsze.

Czy dam radę samemu nakleić laminowaną fototapetę winylową na fizelinie?

fototapeta fioletowa uliczka do łazienki

Naklejanie jest banalnie proste. Ścianę, gdzie ma być naklejona fototapeta smarujemy klejem i dociskamy suchą fototapetę. Na rynku nie ma fototapet ani tapet, które byłby prostsze w naklejaniu. Dzięki prostocie naklejania nasze fototapety od 8 lat cieszą się niesłabnącą popularnością u dekorujących domy, mieszkania i pomieszczenia firmowe. Wiemy, że fototapeta nie tylko ma ładnie wyglądać, ale i powinno się ją w prosty sposób naklejać na ścianę. Wiemy, że nic tak nie psuje efektu jak źle naklejona fototapeta. W razie pytań lub wątpliwości zawsze służymy radą pod nr 723-555-725 lub możemy fototapetę nakleić za Ciebie.

Jak skorzystać z rabatu 30% na fototapetę laminowaną

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni przy ul. Traugutta 142 we Wrocławiu. Na miejscu zobaczysz różnicę między fototapetą laminowaną i bez laminowania, odbierzesz darmowe próbki, złożysz zamówienie. Przed wizytą prosimy o zmierzenie ściany na której ma być naklejona fototapeta co pozwoli na dopasowanie wzoru do wymiarów oraz wycenę.

Jakie wzory fototapet są w promocji

Wszystkie wzory fototapet z naszego sklepu:
http://agatonstudio.pl/2-fototapety
oraz z banku zdjęć:
https://pl.fotolia.com

fototapeta molo Sopot
Fototapeta most
Fototapeta liście