Obrazy na płótnie

Drukujemy obrazy na płótnie we Wrocławiu z Twojego zdjęcia lub naszych wzorów. Zamów i odebierz we Wrocławiu. Foto-obrazy ze zdjęć są idealnym prezentem na dzień mamy, babci lub na inne uroczystości rodzinne.

Podarunek w formie obrazu na zamówienie ukazującego fotografię rodziny, budzi pozytywne emocje i sprzyja wzmocnieniu więzi rodzinnych. Pokazuje, że darczyńca włożył wysiłek w przygotowanie obrazu ze zdjęcia, który . Wybrał najładniejszą fotografię, znalazł firmę wykonującą obrazy ze zdjęć, skontaktował się …. i przyniósł na uroczystość część siebie.

Tutaj pojawia się często zadawane w naszej firmie pytanie.

Czy każde zdjęcie będzie nadawało się na obraz?

Nie każda fotografia ma odpowiednią jakość – rozdzielczość aby wydrukować ją na płótnie obrazu, ale mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na poprawę jakości mamy sprawdzone sposoby. Nawet słabej jakości zdjęcie będzie nadawało się na obraz, gdy podda się je profesjonalnemu retuszowi.

Wiemy jakie, to ważne, gdy na obrazie ma zostać umieszczona fotografia przedstawiająca najwspanialszą scenę wybraną z galerii setek Twoich zdjęć. Zdajemy sobie sprawę, że obraz ze zdjęciem będzie prezentem lub dekoracją Twojego domu. Możesz odetchnąć. Posiadamy nowoczesny program z zaawansowaną sztuczną inteligencją i za darmo poprawimy jakość Twojego zdjęcia na obraz, który mamy wydrukować.


Szukasz profesjonalnej firmy, która wykona dla Ciebie obraz we Wrocławiu ze zdjęcia?
zadzwoń 723-555-725 
Konkretnie odpowiem na Twoje pytania i doradzę w kwestiach technicznych | Piotr Raszewski


Obrazy na naturalnym płótnie lub sztucznym

Rodzaje płótna na obrazy

W ofercie posiadamy dwa rodzaje płótna na obrazy: naturalne, bawełniane płótno Canvas oraz sztuczne płótno winylowe.  Każde z nich cechuje się innymi właściwościami.

Naturalne płótno bawełniane Canvas

Najczęściej stosowany, dekoracyjny materiał do druku obrazów. Drobny splot płótna nie zaburza wyrazistości motywu, a jednak nadaje obrazowi wyszukany walor wizualny. Z naturalnego płótna Canvas korzystają również artyści malarze. Przy wydrukach reprodukcji akwareli lub stylizacji zdjęcia na tą technikę malarską otrzymujemy wspaniałą ozdobę, którą łatwo pomylić z obrazem malowanym farbami wodnymi.

Sztuczne płótno winylowe

Tańsza alternatywa dla dla płótna naturalnego. Gładki materiał z delikatną, ledwie zauważalną perforacją. Płótno winylowe z uwagi na wodoodporny charakter nadaje się do dekorowania ścian w wilgotnych miejscach.


Chcesz dowiedzieć się więcej o właściwościach płótna na obraz?
zadzwoń 723-555-725 
Czekam na Twój telefon od 9.00 do 17.00 w dni robocze | Piotr Raszewski


Jak wykonujemy obrazy we Wrocławiu

Po pierwsze – zdjęcie

Obraz na płótnie możemy wykonać z każdego zdjęcia. Może być wykonane również telefonem komórkowym. Nie ma żadnych ograniczeń.

Po drugie – tusze do druku

Obrazy drukujemy tuszami lateksowymi HP, które nie wydzielają żadnej woni oraz są wyjątkowo odporne na blaknięcie. Kolory są wyraziste.

Po trzecie – płótno

Więcej o rodzajach płócien na obrazy przeczytasz w akapicie powyżej.

Po czwarte – krosna malarskie

Płótno po wydrukowaniu naciągamy na krosna malarskie tworząc w ten sposób obraz oparty na nowoczesnej technologii druku i tradycji wykonania.


Potrzebujesz szybko zamówić obraz na płótnie we Wrocławiu?
zadzwoń 723-555-725
Czekam na Twój telefon od 9.00 do 17.00 w dni robocze | Piotr Raszewski


Pytania o obrazy na płótnie we Wrocławiu

Czy obraz drukowany na płótnie jest płaski?

Obraz ma grubość 2 cm, a zatem powieszony na ścianie będzie od niej odstawał na tą wysokość. Grubość jest podyktowana wewnętrzną konstrukcją sosnowych listew (krosna malarskie) na których mocowane jest płótno. Krosien malarskich nie będzie widać na zewnątrz.

Szukając wydruków płaskich, warto sięgnąć po plakaty na wymiar sprzedawane przez naszą firmę.

Czy obraz można oprawić w ramę?

Obraz można, ale nie trzeba oprawiać w ramę, gdyż jego boki będą zawierały fragment z lica. Możemy również wykonać obraz, którego boki są białe.

Gdzie mogę wybrać gotowe obrazy z Wrocławiem?

Prosimy odwiedzić nasz internetowy sklep obrazy Wrocław na płótnie w którym oferujemy dużą paletę różnych modeli przedstawiających Wrocław.

Ile trzeba czekać na obraz?

Normalny czas realizacji, to 5 dni roboczych, ale gdy obraz we Wrocławiu potrzebny jest szybciej, możemy ten czas skrócić nawet do kilku godzin.

Gdzie mieści się Wasz sklep z obrazami?

Serdecznie zapraszamy po obraz do naszego sklepu – Wrocław ul. Krakowska 180. Pracujemy w dni robocze od 8.00 do 16.00.