Fototapety taniej o 20% do końca lipca 2017

Specjalnie dla mieszkańców Wrocławia wszystkie fototapety do końca lipca taniej o 20%. U nas kupisz fototapetę winylową na fizelinie holenderskiej firmy BN w cenie fototapety papierowej. Taka oferta tylko do końca lipca. Jakość jest nieporównywalnie lepsza. Zapraszamy – sprawdź jakość naocznie. Mamy dla Ciebie darmowe próbki fototapet. Podejdź do naszego punktu przy ul. Traugutta 142 we Wrocławiu po swoje testery. Możesz je włożyć do antyramy lub wykorzystać jako podkładkę pod filiżankę z kawą. Są bardzo ładne i wodoodporne więc nic nie przecieknie, gdy kawa się wyleje. Na pewno możesz je również wykorzystać w inny sposób, który sprawdzi trwałość fototapety.

Pamiętaj o swoim kodzie rabatowym “FototapetyWroclaw2017”

Jakie fototapety objęte są promocją? Wszystkie sprzedawane przez nas fototapety, niezależnie od wzoru możesz kupić z 20% rabatem. Oszczędność jest wymierna, gdyż zazwyczaj przyznany rabat wystarcza na opłacenie tapeciarza. Szukasz osoby, która naklei fototapetę? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę wydrukowania fototapety na wymiar ściany i jej naklejenia. Możesz zamówić w naszym punkcie, mailowo, telefonicznie: Twoja fototapeta na wymiar ściany będzie gotowa w kilka dni. Jeżeli potrzebujesz otrzymać ją szybciej będzie gotowa w kilka godzin. Wystarczy, że powiesz nam na kiedy potrzebujesz odebrać fototapetę.

Fototapeta z Twojego zdjęcia.

Współczesna technika – optyka daj Ci niesamowitą możliwość zamówienia fototapety ze zdjęcia. Masz wspaniałe zdjęcie brzegu morza, pejzażu, włoskiej uliczki? Przynieś do nas swoje zdjęcie. Sprawdzimy jego jakość i pokażemy jak będzie wyglądała fototapeta wykonana z tego zdjęcia. Taka możliwość tylko u nas.