Naklejki na drzwi

U nas zamówisz naklejki na drzwi wraz z montażem. Okleina, to doskonały sposób na szybką metamorfozę wnętrza, uzyskanie większej intymności (drzwi szklane) i poprawę estetyki. Oferujemy wydruk dowolnego wzoru w formie naklejki na drzwi wejściowe z szybą lub pełne bez przeszkleń. W zależności od rodzaju drzwi możesz zamówić u nas dopasowaną do nich naklejkę. We Wrocławiu i okolicach oferujemy kompleksową usługę wykonania naklejki i oklejenia drzwi. Naszymi naklejkami możesz okleić drzwi: wewnętrzne, od szafy wnękowej, łazienkowe, do biura z logo. Prawie każde drzwi nadają się do oklejenia – ozdobienia naklejkami.Sprawdź zdjęcia z naszych realizacji


Szukasz naklejki razem z montażem – oferujemy kompleksową usługę
zadzwoń 723-555-725 
Odpowiem na Twoje pytania. Zapraszam od 9.00 do 17.00 w dni robocze | Piotr Raszewski


Rodzaje naklejek na drzwi szklane lub z szybami


Naklejka witrażowa

Mleczna naklejka z nadrukiem. Zamień drzwi w kolorowy witraż.

Zamiast przeźroczystej szyby uzyskasz półprzeźroczysty witraż z imitacją mrożonego szkła przez który zobaczysz kontury, cienie i zarys przedmiotów i sylwetek, ale nie rozpoznasz szczegółów. Naklejka witrażowa przepuszcza światło więc pomieszczenie nadal będzie doświetlone. Warto nakleić na szybę w drzwiach, gdy chcemy zachować intymność i jednocześnie widzieć czy ktoś jest za drzwiami. Witraż na naklejce będzie widoczny z obu stron szyby. Po stronie naklejki wyraźniejszy, a od strony szyby (przez szybę) bardziej zamglony. Naklejka witrażowa na drzwi jest prosta w montażu oraz całkowicie zmywalna. Możesz zastosować ją również jako przysłonę szyby parawanu wannowego lub drzwi i szyb kabiny prysznicowej. Lubisz brać prysznic w intymnej atmosferze, a może po prostu chcesz przenieść wzór ulubionych kafelków w łazience na szybę prysznica. Naklejki witrażowe nadają się do tego idealnie. Stosowane są również do oklejenia małych i dużych szybek w drzwiach wejściowych do domu / mieszkania. Zastosowanie naklejek na drzwi w formie witrażu ogranicza tylko Twoja wyobraźnia.


Chcesz naklejkę witrażową lub mrożone szkło
ale nie wiesz jak się do tego zabrać.
zadzwoń 723-555-725 
Czekam na Twój telefon od 9.00 do 17.00 w dni robocze | Piotr Raszewski

Naklejka imitująca mrożone szkło, to doskonała alternatywa dla naklejki witrażowej. Bez nadruku z jednolitą mleczną powierzchnią.

Niski koszt oraz natychmiastowy efekt mrożonej szyby przez, którą można dostrzec ogólny zarys tego co się za nią znajduje, ale nie widać szczegółów. Naklejka na drzwi zamieniająca przezroczysta szybę w mleczną znajduje zastosowanie w gabinetach stomatologicznych, lekarskich, drzwiach wewnętrznych prowadzących z korytarza do biura oraz w innych miejscach użyteczności publicznej, gdzie pożądana jest intymność pracowników oraz gości. Naklejkę z imitacją mrożonego szkła nakleisz również na szyby w kabinie prysznicowej w łazience. Bardzo popularna forma zasłonięcia okna łazienkowego. Czytaj więcej o naklejkach na okna.


U nas zamówisz naklejkę na drzwi wewnętrzne lub drzwi szafy
z montażem lub bez montażu

zadzwoń 723-555-725
Czekam na Twój telefon od 9.00 do 17.00 w dni robocze | Piotr Raszewski


Naklejki na drzwi wewnętrzne i do szaf wnękowych

Naklejka tradycyjna na drzwi
błyszcząca i gładka. Tania w zakupie i łatwa w naklejaniu. Doskonały sposób na oklejenie drzwi wejściowych lub wewnętrznych. Naklejkę nakleja się na wodę, a zatem drzwi nie mogę być uszkodzone. Naklejka trwale wiąże się z drzwiami i jest bardzo trudna do usunięcia. Chcesz zostawić sobie pole manewru na ewentualną zmianę naklejki za jakiś czas? Wybierz inny rodzaj naklejki.

Naklejka półmatowa z klejem punktowym z nadrukiem dowolnego wzoru, którą bez problemu nakleisz na drzwi. Naklejkę możesz w dowolnym momencie odkleić od drzwi i wymienić na inną. Nakleja się bez wody – na sucho. Szybki i prosty montaż.

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”10″]

WYŚLIJ DO NAS PYTANIE