Fototapety na wymiar

Wrocławski producent fototapet na wymiar do naklejenia na ścianę. Zapewniamy krótkie terminy druku. Fototapety drukujemy we Wrocławiu na ekskluzywnym – holenderskim podkładzie winylowym z podłożem fizelinowym lub tańsze na papierze lateksowym. Zamówione fototapety możemy dla Twojej wygody nakleić na ścianę we Wrocławiu i okolicach. Fototapetę wydrukujemy z Twojego zdjęcia lub z naszych wzorów fototapet. Popularne są również banki zdjęć w których możesz wybierać spośród wielu milionów wzorów. Sprawdź nasze realizacje naklejania fototapet we Wrocławiu i okolicach.

Zobacz zdjęcia z naszych realizacji

To co wyróżnia nasze wrocławskie fototapety:

  • druk bezwonnymi farbami lateksowymi o trwałych i nie blaknących kolorach
  • wysoka pigmentacja druku – nasycone kolory
  • proste w naklejaniu fototapety winylowe na fizelinie
  • możliwy montaż – naklejanie fototapet we Wrocławiu po wcześniejszym uzgodnieniu
  • laminowanie wzmacniające trwałość
  • bezpłatna aranżacja fototapety we wnętrzu jeszcze przed jej naklejeniem

Zobacz swój pokój z fototapetą zanim ją nakleisz. Czy to możliwe? To standard w naszej firmie. Wklejamy do zdjęcia Twojego salonu, sypialni, kuchni wybraną przez Ciebie fototapetę.

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”7″]

Skontaktuj się z nami

Kontakt tel. 723-555-725
mail biuro@agatonstudio.pl
Lub napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy poniżej:

Wysoka jakość fototapet Fototapety drukowane w nowoczesnej technologii Heward Packard Wydruk fototapet wykonany certyfikowanymi przez Nordic Swan tuszami Lateksowymi Fototapety są bezwonne i bezpieczne dla zdrowia Fototapety są docięte na styk i gotowe do naklejenia Fototapety można zamówić w dowolnej kolorystyce i rozmiarze