Fototapety do łazienki

 

 

 

Oferujemy laminowane fototapety do łazienki.

Dekoracje stosowane w łazience z uwagi na szczególne warunki użytkowania powinny być wodoodporne. Odpowiednią technologię zapewnia laminowanie fototapety. Wykonujemy fototapety laminowane płynnie, które znacząco różni się od powszechnie znanego laminowania sztywnego.

Zalety laminowania płynnego uwypuklają się w przypadku nawet drobnego uszkodzenia powłoki laminatu. W przypadku uszkodzenia laminatu sztywnego pomiędzy laminat i fototapetę dostaje się powietrze, które powoli zaczyna odwarstwiać powłokę laminatu od fototapety. Przy laminowaniu płynnym, które stosujemy, odwarstwienie nie występuje. Nawet przy uszkodzeniu fototapety laminat nie będzie odchodził od fototapety.

Laminowanie płynne stosowane jest w naszej firmie również w przypadku fototapet do innych miejsc narażonych na działanie wilgoci lub uszkodzeń: kuchni i przedpokoju.

Ofertę wzorów dekoracji laminowanych można przejrzeć w naszym sklepie tutaj fototapety do łazienki lub dziale poświęconym dekorowaniu ściany nad blatem roboczym fototapety do kuchni.

Oferta wzorów oparta została na wieloletnim doświadczeniu i ściśle odzwierciedla trendy oraz rzeczywiste realizacje naszych dekoracji.

Każdy wzór można dowolnie dopasować do wymiarów ściany, odwrócić lustrzanie, zamówić w kolorystyce czarno białej lub sepii.

Zapraszamy do zakupów przez stronę mailową lub osobiście w naszej firmie.