fototapety na wymiar do kuchni

 

Kuchnia ze względu na to, że jest miejscem wspólnych spotkań przy posiłku – często jedynym czasem wspólnie w całym gronie rodziny spędzonym w ciągu dnia powinna być miejscem ciepłym, przytulnym a jednocześnie uniwersalnym- przyjemnym, aby każdy domownik mógł się w nim czuć dobrze przyrządzając ulubione dania. Dlatego ważne aby była stworzona z myślą o wszystkich w dobrym guście i smaku. Wyszukane, pieczołowicie wybrane dekoracje maja w tym wypadku duże znaczenie. Wybrane przez nas propozycje zobacz olecane fototapety na wymiar z dekoracjenawymiar.pl do kuchni spełniają podane wymogi, sprawiając kuchnie miejscem godnym celebrowania smakowitych posiłków, przestrzenią pobudzającą smak, zmysły.

 

 

 

 

Fototapeta ,, ciasteczka” to wyrafinowane połączenie kremowego, delikatnego tła, aromatycznej, pomarańczowej, z odcieniami ugrów laski cynamonu oraz brązowych, ciemnych a w zawiązku z tym wyrazistych ziaren kawy. Gładkość tła oraz filiżanek przeplata się z szorstkością ciasteczek oraz fakturą stworzoną z ziaren. Są to powiększone kadry przedstawień kawy z ciastkami, które nadają apetytu atmosferze kuchni. Bardzo dobrze ten przykład fototapety do kuchni sprawdza się w zestawieniu z bielą szafek lub czernią blatów. Pasuje również do powierzchni metalowych.

 

 

Fototapeta ,,pomarańcza” to przedstawienie na całej powierzchni plasterków tego owoca, którego intensywny kolor ożywia całe pomieszczenie. Okrągły kształt owoców otoczony zostaje mniej intensywną kolorze skórką tworząc w ten sposób ciekawy układ. Bardzo dobrze fototapeta ta komponuje się z nowoczesnymi wystrojami kuchni oraz w drewnianych połączonej z elementami kolorów ziemi przestrzeniach. Nadaje smak, aromat i  charakter przestrzeni kuchennej.

 

 

Do kuchni, które maja bardziej charakter spotkań towarzyskich niż przestrzeni gdzie jada się rodzinne obiady polecamy fototapetę mrożonki gdzie zestawienie przezroczystej, grubej powierzchni szkła, lód oraz gałązki mięty tworzy wysmakowaną grę barwną. Jest to kompozycja, która wspaniale prezentuje się na tle nowoczesnych, gładkich powierzchniach minimalistycznych a także w zestawieniu z abażur-owymi strukturami.