Fototapety z kwiatami

Kwiaty, cóż one mają w sobie takiego, że wszyscy się nimi zachwycają? Rzec by nawet można, że je uwielbiają. Otóż kryją w sobie wielką moc, energię, urok i elegancję, a co najważniejsze kryją w sobie życie i witalność. Czy to właśnie nie one zdobią nasz świat, czy to nie one zdobią nasze mieszkania, nasze domy? Jak zatem wyglądałby nasz świat zewnętrzny i wewnętrzny bez nich? Jak wyglądało by nasze otoczenie gdyby fototapety kwiaty nie rozkwitły na naszych ścianach.

Piękno kwiatów jest uniwersalne. Niezmiennie od wieków inspirują i zdobią nasze otoczenie.

Każdy z nas lubi wiosnę. A co jest oznaką wiosny? Wielu by powiedziało, że są to bociany przylatujące z ciepłych krajów, zieleniejące drzewa, kiełkująca z ziemi trawa… Oczywiście, wszystko to jest prawdą, ale czy to przypadkiem kwiaty nie są pierwszą oznaką nadchodzącej wiosny? Czy to nie one jako pierwsze przebijają się spod leżącego jeszcze śniegu? No właśnie, z pewnością wszyscy przyznają mi rację. Przebiśniegi, białe dzwoneczki, które kwitną jako pierwsze; leszczyny, najczęściej spotykane w lasach; białe, żółte i fioletowe krokusy. Te i wiele innych budząc się do życia budzą cały kraj. Absorbują mnóstwo (lecz nie wszystkich) ludzi nieśpiesznych, ociężałych po zimie do ożywienia, do działania.

Kwiaty to nasz atrybut, to nasza ozdoba.

Sadzone i uprawiane w przydomowym ogródku stanowią piękną ozdobę domu i podwórza. Czyż nie jest przyjemnie w słoneczny dzień usiąść wśród kwitnących, pachnących kwiatów w gronie bliskich osób, znajomych? W tle kwiatów zwykłe spotkanie nabiera szlifu wykwintności, ich eteryczna magia wpływa na otoczenie, wydarzenie, klimat. Żywe, pielęgnowane w kolorowych doniczkach, flakonach, stojące na parapetach ozdabiają nasze okna.

A może by tak udekorować nimi ściany?

Znakomitym pomysłem jest fototapeta z kwiatami, która w pełni odzwierciedli urok i piękno, a kolory będą jak żywe. Uroczy pąk róży, wzbogacony kropelkami rosy, w kolorze czerwieni, mocnego różu lub stonowanego złota rozpromieni salon dodając przy tym świeżości oraz kreacyjności. Bukiet białych tulipanów wyłaniających się z ciemno zielonych liści, umieszczony w sypialni rozświetli całe pomieszczenie.

Fototapety z kwiatami świetnie sprawdzą się również w kuchni.

Fototapeta panoramiczna z kwitnącymi kwiatami magnolii na jasnym tle świetnie wpasuje się między kuchenne meble nadającym im lekkości oraz subtelności. Orchidee w stonowanych odcieniach brązu natchną nowością i pięknem kuchnię w kolorze wenge.

Poniżej umieszczone zostały fototapety z kwiatami. Jak widać nie muszą być tylko żywe i prawdziwe, aby ładnie wyglądały i zdobiły nasz świat.